Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak mozecie byc tacy podli to byli mlodzi chlopcy cale zycie przed nimi bylo jak mozna kogos po smierci obrazac zero kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Żal mi ludzi, którzy wypisują takie brednie!!!! jak ktos mieszka na wsi to od razu wiesniak i burak???? Takie właśnie myślenie świadczy kto tu jest burakiem i komu przydałaby się furmanka. odezwali się półgłówki, którzy nawet z tak przykrej sytuacji potrafią drwic. Ci chlopcy mieli więcej rozumu niż wiekszosc z Was, byli porządni, mieli plany na przyszłość, rodziny, bliskich. Darowałabym sobie bezmyślne komentarze, które czynią z Was kretynów nie potrafiących wczuć się w powagę sytuacji. Koniec.
urzekła mnie twoja historia, napisz nam jeszcze że grzecznie wracali z kościoła i że czarne jest białe !! "Ci chlopcy mieli więcej rozumu niż wiekszosc z Was" - nie zapięte pasy świadczą że nie mieli w ogóle rozumu. Takie są fakty i nie próbuj bronić totalnej głupoty. Dzisiaj by byli wśród żywych i mogli by klepać swoje bmw gdyby mieli coś w głowie i zapieli pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
jak mozecie byc tacy podli to byli mlodzi chlopcy cale zycie przed nimi bylo jak mozna kogos po smierci obrazac zero kultury
napisz jeszcze że to wspaniali chłopcy i byli wzorem i przykładem dla innych, szczególnie w temacie zapinania pasów i bezpiecznej prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrZenith napisał:
czemu kłamiesz? wnioskując że masz prawko od 20 lat, musisz miec minimum 38 lat. sadząc po słownictwie daje ci 15. 8 BMW powiadasz? 20 lat temu jakie bmw było twoim pierwszym samochodem.? P.S ja mam 15 lat więc nie miej mnie za kozaka:)
a nie pomyślałeś o tym, że nie musiał miec tego pierwszego samochodu 20 lat temu? Napisał tylko, że prawko ma od tylu lat. Poza tym kiedyś prawko można było robic wcześniej niż od 18 lat. Troszkę wiedzy 15-latku się przydaje przy zabieraniu głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anne napisał:
Widze , ze plujesz na chlopcow ze wsi i na ludzi jezdzacych BMW . Czyzby psuli Ci opinie , bo nalezysz do " Mniejszosci Narodowej Normalnych " ? Ja z pewnoscia do nich nie naleze i " tu " podpisze sie " WNN " . I jeszcze jedno , nie pisze sie " z tad " a " stad
Chodzi raczej o ludzi jeżdżących samochodami (bez względu na markę) którymi jeździć nie potrafią, stąd wypadki na prostej drodze. Chodzi też o ludzi którzy jeżdżą bez zapiętych pasów bo to świadczy o braku wyobraźni. Jeśli już komuś zwracasz uwagę na błędy to sama pisz bez błędów. A ty co ? Z Ukrainy piszesz ze polskich liter nie masz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ktorzy uwarzacie ze byli burakami przyjedzcie do wierzbicy. pojdzcie do ich domow i powiedzcie to ich rodzicom, jestescie na tyle mocni w interneci. nie macie sacunku dla innego czlowieka. ony byli mlodzi, mieli zyCie przed soba. czykazdy z was jest taki wspanialy? kazdy nic zlego nie zrobil? madrzy w internecie a przy takiej tragedi oczerniacie ludzi ktorych nie znaliscie. zla mi wszystkich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z Was to po prostu zakompleksione kanalie, jesteście tutaj żeby rzucać błotem i tyle tylko potraficie. Liczę, że Wam coś podobnego w życiu się przytrafi i wtedy przypomnicie sobie o chwili kiedy drwiliście z ludzi którzy zginęli w wypadkach drogowych, tego Wam podłe brudasy życzę !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keeeej napisał:
nóż się w kieszeni otwiera, jak się czyta niektóre komentarze...Po pierwsze od kiedy wy wszyscy jesteście tacy święci i pasy zawsze zapinacie? Po drugie wszyscy na pewno jeździcie super ekstra nowymi samochodami prosto z salonu. Więc pozwólcie, że Was oświecę - w Polsce niewielu ludzi stac na nowe BMW, więc Ci, którzy znają tę markę kupią nawet starszy model i nie znaczy to, że są burakami i wieśniakami. Dodam, że nie jeżdżę BMW, ale znam komfort jazdy tą marką. Po trzecie jesteście tacy miastowi a wiekszośc z was nie potrafi nawet poprawnie pisac. Po czwarte i najważniejsze - o zmarłych NIGDY nie mówi się źle. Kim by nie byli, co by nie robili, byli ludźmi, mieli rodziny, które teraz cierpią, więc może zastanówcie się co piszecie, bo wyrządzacie w tym momencie taką krzywdę znajomym i rodzinie, której nie da się opisac słowami. Zapamiętajcie, że zło, które wyrządzacie, kiedyś do Was wróci. [*]
Jeden sensowny komentarz na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wba napisał:
wszyscy ktorzy uwarzacie ze byli burakami przyjedzcie do wierzbicy. pojdzcie do ich domow i powiedzcie to ich rodzicom, jestescie na tyle mocni w interneci. nie macie sacunku dla innego czlowieka. ony byli mlodzi, mieli zyCie przed soba. czykazdy z was jest taki wspanialy? kazdy nic zlego nie zrobil? madrzy w internecie a przy takiej tragedi oczerniacie ludzi ktorych nie znaliscie. zla mi wszystkich..
tak bronicie swoich kolegów przed krytyką ich idiotycznie głupiego postępowania ??? A gdzie byliście jak wasi koledzy jeździli samochodem nie zapinając pasów ??? Zwróciłeś im kiedyś uwagę ?? Pewnie nie bo się bałeś że cie wyśmieją. Jesteś bardziej winny ich śmierci niż ludzi ich krytykujący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche was ludzie nie czaje. zginelo dwoch chlopaków w wieku 18 i 20 lat nie znalem ich. ale jak mozna ludzi wyzywac. To co piszecie to swiadczy o was. Mieli bmw to mieli. jak wy nie macie to znaczy ze inni nie moge miec. jechali by cinquocento to byscie mowili ze to tez samochod dla cwaniaka z chamskiego podrywu. ciekawe czy kazdy z was zapina zawsze pasy i nie przekracza predkosci. a jeszcze dodam ze mowicie ze wiesniaki jezdza bmw najwiecej wiesniakow jezdzi golfem 2. pozdro dla idiotów ktorzy nie moga komentowac smierci innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haga napisał:
a nie pomyślałeś o tym, że nie musiał miec tego pierwszego samochodu 20 lat temu? Napisał tylko, że prawko ma od tylu lat. Poza tym kiedyś prawko można było robic wcześniej niż od 18 lat. Troszkę wiedzy 15-latku się przydaje przy zabieraniu głosu.
Minimum od 16 lat. więc i tak ma najmniej 36:) Wiedzę to ja mam jak na 15-latka, ale skoro każdego w tym kraju poniżej 18 roku życia ma się za szczeniaka, więc nie bedę konwersował na ten temat. Nawet tych co się rozwalili się uważa za wieśniaków. ciekawe tylko czemu po wypadku? a wcześniej to się rajcowali razem z nimi. wiem coś na ten temat bo u mnie w wiosce ostatnio się scigiem rozbilo dwóch znajomych. a w tamtym roku koledzy przyje.bali BMW w drzewo. także trochę wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia z wypadku mówią same za siebie ... http://chelm.naszemiasto.pl/artykul/655540,wypadek-w-wierzbicy-dwoch-mlodych-zginelo-w-bmw-zdjecia,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zegnajcie... a wy juz sie zamknijcie, rodzina cierpi a oni byli spokrewnieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
hehe to musiało fajnie wyglądać jak obydwaj wyskoczyli na główke:P
Kur*a co jest z tobą nie tak? Gdyby twoja matka tak wyleciała na asfalt po wypadku samochodowym to co byś pisał? Jak byś się czuł? Idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co czytam tutaj to same pie;;;;;;; znalem chlopakow zal ich jest no ale coz bmw no i napewno ze 130 bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
to co czytam tutaj to same pie;;;;;;; znalem chlopakow zal ich jest no ale coz bmw no i napewno ze 130 bylo
Kolego 130 ciekawe ile razy w zyciu tyle jechales bo napewno nie raz. kazdemu zdaza sie przekroczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie macie szacunku ... wszyscy interesują sie autem jak by tu chodziło o jakies durne bmw w salonie można kupić sobie nową bryczke a życia tym chłopakom sie nie przywroci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle się słyszy o tragicznych powrotach z dyskotek, zabaw itp. Niestety wnioski nie zostały wyciagnięte. Najczęstrzą przyczyną jest brak wyobraźni i poczucia realizmu. To nie NFS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Nie macie racji. Po 1 nie wracali z zadnej dyskoteki i po 2 to nie wiesniaki. Wracali do domu mieli blisko wiec nie zapieli pasow.... brawura tyle powiem. Ze byl to pojazd BMW to nie znaczy ze od drazu dres albo cos. Tyle bylo zycia przed nimi.... Wieśniaki to jestescie Wy nie wiecie a wyrazacie swoje zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka tragedia przedmiotem takich prymitywnych dyskusji na forum:/ I to się pojawia za każdym razem. Jak Wam nie wstyd? Boże, widzisz, a nie grzmisz. I zapamiętajcie sobie, śmierć nie selekcjonuje! Czeka każdego, bogatego czy biednego, kierowcy gorszego czy lepszego samochodu! Więc odpuśćcie sobie komentarze na temat marki samochodu i tego stereotypowego myślenia, że kierowcy BMW to deb***e! Bo dla najbliższych to nie jakiś burak wracający z wiejskiej potupanki 20-letnim BMW, a syn, brat, przyjaciel! Więc wymuście z siebie odrobinę empatii i pomyślcie, że DOBRO POPŁACA A ZŁO POWRACA. Pokój Ich duszom![*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...